Funky House
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Funky House

You will never walk alone....
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Представете се

Go down 
+13
Hitman
SEVI
yana85
Ving
HeagekBaTeH
rampage
syrykyky
SunSeeker
Courage
sexy lady
Тя
Boicheca
Almighty
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
SunSeeker
Superstar
Superstar
SunSeeker


Брой мнения : 193
Age : 39
Registration date : 13.11.2007

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 EmptyСря Дек 05, 2007 6:14 pm

Бате с теб ше се караме мн от са усещам Tongue
Върнете се в началото Go down
http://kunki.org
fluffy
Star
Star
fluffy


Брой мнения : 139
Registration date : 04.12.2007

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 EmptyСря Дек 05, 2007 6:39 pm

Здравейте Smile Емо ми каза, че ще е хубаво да се представя. Аз не съм мн "ЗА" ама какво да го правя. Значи Казвам се Kiss и съм учила в Thumbs up но това беше преди известно време. Познавам една част от вас и т.н. Съжалявам но повече не мога да кажа поради лични съображения, надявам се Емо да не се разсърди Smile
Върнете се в началото Go down
Almighty
Admin
Admin
Almighty


Брой мнения : 886
Age : 39
Registration date : 12.11.2007

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 EmptyСря Дек 05, 2007 8:16 pm

Няма да се разсърдя, но умирам от любопитство да разбера коя си :Wink:
Дай ми някакъв жокер Exclamation
Върнете се в началото Go down
https://crazybastards.bulgarianforum.net
Hitman
Human
Human
Hitman


Брой мнения : 79
Age : 47
Registration date : 05.12.2007

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 EmptyЧет Дек 06, 2007 1:25 am

Almighty написа:
Дай ми някакъв жокер Exclamation

На мен и ЕГНто ще ми свърши работа - ще знам за нея повече, отколкото тя самата знае за себе си ! :Wink:
Върнете се в началото Go down
fluffy
Star
Star
fluffy


Брой мнения : 139
Registration date : 04.12.2007

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 EmptyЧет Дек 06, 2007 3:26 pm

Hitman написа:
Almighty написа:
Дай ми някакъв жокер Exclamation

На мен и ЕГНто ще ми свърши работа - ще знам за нея повече, отколкото тя самата знае за себе си ! :Wink:

Явно не си запознат нито със законодателната система в България, нито с етиката. Първо има закон за защита на личните данни и второ не е възпитано да се задават въпроси за възрастта на една дама!!!Tongue Tongue Tongue
Върнете се в началото Go down
fluffy
Star
Star
fluffy


Брой мнения : 139
Registration date : 04.12.2007

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 EmptyЧет Дек 06, 2007 3:27 pm

Almighty написа:
Няма да се разсърдя, но умирам от любопитство да разбера коя си :Wink:
Дай ми някакъв жокер Exclamation

Красива, интелигентна, с чувство за хумор, която познаваш от "известно" време Kiss Kiss Kiss
Върнете се в началото Go down
HeagekBaTeH
King of the world
King of the world
HeagekBaTeH


Брой мнения : 417
Age : 39
Registration date : 15.11.2007

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 EmptyЧет Дек 06, 2007 5:11 pm

fluffy написа:
Almighty написа:
Няма да се разсърдя, но умирам от любопитство да разбера коя си :Wink:
Дай ми някакъв жокер Exclamation

Красива, интелигентна, с чувство за хумор, която познаваш от "известно" време Kiss Kiss Kiss
Голям жокер.Емо, после кажи и на мен коя е.Вече знаеш със сигурност Smile
Върнете се в началото Go down
Hitman
Human
Human
Hitman


Брой мнения : 79
Age : 47
Registration date : 05.12.2007

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 EmptyЧет Дек 06, 2007 5:30 pm

fluffy написа:
Явно не си запознат нито със законодателната система в България, нито с етиката. Първо има закон за защита на личните данни и второ не е възпитано да се задават въпроси за възрастта на една дама!!!Tongue Tongue Tongue


Човек да не се пошегува. Май нямаш чувство за хумор. Tongue
Върнете се в началото Go down
fluffy
Star
Star
fluffy


Брой мнения : 139
Registration date : 04.12.2007

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 EmptyЧет Дек 06, 2007 5:37 pm

Hitman написа:
fluffy написа:
Явно не си запознат нито със законодателната система в България, нито с етиката. Първо има закон за защита на личните данни и второ не е възпитано да се задават въпроси за възрастта на една дама!!!Tongue Tongue Tongue


Човек да не се пошегува. Май нямаш чувство за хумор. Tongue

Не, просто ти не можеш да се шегуваш!
Върнете се в началото Go down
SunSeeker
Superstar
Superstar
SunSeeker


Брой мнения : 193
Age : 39
Registration date : 13.11.2007

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 EmptyЧет Дек 06, 2007 5:54 pm

hehehe ако видадат кофа с лайна с извинение ше бъркате като луди докато видите какво има на дъното.А там обикновенно няма нищо Smile
Върнете се в началото Go down
http://kunki.org
Almighty
Admin
Admin
Almighty


Брой мнения : 886
Age : 39
Registration date : 12.11.2007

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 EmptyЧет Дек 06, 2007 8:04 pm

Hitman без да се обиждаш, но коментарите ти на моменти на неадекватни!Не се чувствай длъжен да отговаряш на всеки пост!Не те познавам, така че нищо лично!
fluffy я да видиме до сега каква информация имам за теб:
-Красива, интелигентна, с чувство за хумор, която познаваш от "известно" време - тук мога да ползвам само информацията, че те познавам от известно време, макар ,че не е много!
-както и това, че успях да извлека от Яна, че те познава
-и едно мое заключение, че щом Яна те познава и знаеш за ЗЗЛД значи си ми колежка (като не мога да го твърдя със сигурност)
Чакам още жокери Exclamation
Върнете се в началото Go down
https://crazybastards.bulgarianforum.net
SEVI
Star
Star
SEVI


Брой мнения : 169
Age : 38
Registration date : 13.11.2007

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 EmptyЧет Дек 06, 2007 8:40 pm

аз имам чувството, че тука съм на изпит , плаша се вече дали не съм забравила и запетайка да сложа.
Върнете се в началото Go down
Almighty
Admin
Admin
Almighty


Брой мнения : 886
Age : 39
Registration date : 12.11.2007

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 EmptyЧет Дек 06, 2007 8:50 pm

Запетая не, но забрави да сложиш главна буква в началото на изречението Laugh
Върнете се в началото Go down
https://crazybastards.bulgarianforum.net
FonVanc
Monkey
Monkey
FonVanc


Брой мнения : 47
Registration date : 20.11.2007

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 EmptyЧет Дек 06, 2007 9:28 pm

SEVI написа:
аз имам чувството, че тука съм на изпит , плаша се вече дали не съм забравила и запетайка да сложа.

да не ти пука и аз цент не слагам никви главни букви нито запетаи точки и тем подобни разни знаци (както и в това изречение) Jokingly
Върнете се в началото Go down
yana85
King of the world
King of the world
yana85


Брой мнения : 368
Age : 39
Registration date : 23.11.2007

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 EmptyПет Дек 07, 2007 10:17 am

"fluffy я да видиме до сега каква информация имам за теб:
-Красива, интелигентна, с чувство за хумор, която познаваш от "известно" време - тук мога да ползвам само информацията, че те познавам от известно време, макар ,че не е много!
-както и това, че успях да извлека от Яна, че те познава
-и едно мое заключение, че щом Яна те познава и знаеш за ЗЗЛД значи си ми колежка (като не мога да го твърдя със сигурност)
Чакам още жокери Exclamation"


Много ми е забавно Laugh , ама ти защо ме издаваш, че съм ти дала някаква информация Sad
Върнете се в началото Go down
JustV
Monkey
Monkey
JustV


Брой мнения : 2
Age : 36
Registration date : 20.01.2008

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Инф.   Представете се - Page 2 EmptyНед Яну 20, 2008 1:51 am

Здравейте! Казвам се Валентин на 20г. съм! В момента не уча! Много, много обичам да слушам музика! Без друго мога и да не мога, но без музиката съм непълноценен! Слушам почти всякакъв тип музика но най - вече House.Според мене House си е House! Нека изкажа благодарностите си на Ving който ме открехна кън този стил! А друго интересно за мене ще видиме са не се сещам нещо което да ви грабне! Ще видим в последстви!
Върнете се в началото Go down
Almighty
Admin
Admin
Almighty


Брой мнения : 886
Age : 39
Registration date : 12.11.2007

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 EmptyНед Яну 20, 2008 1:56 am

WELCOME MAN :Wink:
Върнете се в началото Go down
https://crazybastards.bulgarianforum.net
sexy lady
King of the universe
King of the universe
sexy lady


Брой мнения : 657
Age : 38
Registration date : 13.11.2007

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 EmptyНед Яну 20, 2008 6:34 am

Оооо Валка, добре дошъл Laugh Дай линкче да спрягаме форума за гласуване, а Question Exclamation Че има някъв мърльо дето трябва да бъде сринат Fight Laugh
Върнете се в началото Go down
Телевизора на Елвис
Monkey
Monkey
Телевизора на Елвис


Брой мнения : 21
Age : 44
Registration date : 03.02.2008

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Нали да съ придставя....   Представете се - Page 2 EmptyНед Фев 03, 2008 2:35 am

Значи казвам се Начо. На 28 съм, работя, вече не уча (тоест завърших), обичам бира, но нямам много време да я пия напоследък. Със сестрата на Калина ака sexy lady имаме две деца (така разбрах за форума) Интереси имам най различни и всякакви, стига да са свързани с автомобили. Нося на пиене, на бой, мога да нося тухли, печки, хладилници, цимент, плочки и други разни работи. Laugh

Те тва за мене. По натам може да кача и една снимка. Са в началото може и да не пиша много-много, ама това щото още не ми е мнооо удобно и се правя на некъв срамежлив. После като се разфлудим кат ората админо нема да смогне да ми трие простотиите... Laugh

P.S. а и забравих, водя се некъв левскар Levski
Въпреки че ако ме питаш не знам как се казват играчите там. Просто в даскало целия ми клас беше от ЦСКА и понеже по дифолт мноо мноо не се разбирахме, та така станах аз от левски Crazy
Върнете се в началото Go down
Almighty
Admin
Admin
Almighty


Брой мнения : 886
Age : 39
Registration date : 12.11.2007

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 EmptyНед Фев 03, 2008 11:57 am

хахахха ти си направи ебати презентазията..........ама и ника ти е як Smile Добре дошъл :Wink: Пиши без да се стесняваш, както каза rampage тука сме като едно малко село........приемаме нови жители
:Wink:
Върнете се в началото Go down
https://crazybastards.bulgarianforum.net
Sponsored content





Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Представете се
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Funky House :: Your first category :: Други-
Идете на: