Funky House
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Funky House

You will never walk alone....
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Дискусии музика

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ving
King of the world
King of the world
Ving


Брой мнения : 370
Registration date : 13.11.2007

Дискусии музика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии музика   Дискусии музика - Page 2 EmptyСря Апр 23, 2008 5:33 pm

той мина отдавна Laugh
Върнете се в началото Go down
Almighty
Admin
Admin
Almighty


Брой мнения : 886
Age : 39
Registration date : 12.11.2007

Дискусии музика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии музика   Дискусии музика - Page 2 EmptyЧет Апр 24, 2008 1:32 am

Е на 16ти април, не е толкова отдавна :Wink:
Върнете се в началото Go down
https://crazybastards.bulgarianforum.net
SunSeeker
Superstar
Superstar
SunSeeker


Брой мнения : 193
Age : 39
Registration date : 13.11.2007

Дискусии музика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии музика   Дискусии музика - Page 2 EmptyЧет Апр 24, 2008 9:26 am

Да бе ей са ше дам 500 лв за тая стара чанта Laugh А на някви световно признати групи по 50 лева билета,еми няма да идват мн ясно.Последния път на Тиесто беше 20лв ако не се лъжа.Не че се оплаквам ама на него му е точно през оная работа дали ще дойде тук или не.Виж как ти лепа ако може сяка вечер да пее в Най..
Върнете се в началото Go down
http://kunki.org
Ving
King of the world
King of the world
Ving


Брой мнения : 370
Registration date : 13.11.2007

Дискусии музика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии музика   Дискусии музика - Page 2 EmptyЧет Май 15, 2008 9:55 am

Дискусии музика - Page 2 2e8e809518af7c2d
еми освен да кажа ЧЕСТИТО! нищо друго не ми идва на акъла!
Върнете се в началото Go down
HeagekBaTeH
King of the world
King of the world
HeagekBaTeH


Брой мнения : 417
Age : 39
Registration date : 15.11.2007

Дискусии музика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии музика   Дискусии музика - Page 2 EmptyЧет Май 15, 2008 9:59 am

Ving написа:
Дискусии музика - Page 2 2e8e809518af7c2d
еми освен да кажа ЧЕСТИТО! нищо друго не ми идва на акъла!
Оуууу браво Yahoo
Върнете се в началото Go down
Almighty
Admin
Admin
Almighty


Брой мнения : 886
Age : 39
Registration date : 12.11.2007

Дискусии музика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии музика   Дискусии музика - Page 2 EmptyВто Юли 29, 2008 10:52 pm

Искате ли да ви разкажа за концерта на Металика а Question Аре знам , че искате Laugh Беше мноооооооого яко деееееееба...........направо ни взривиха Laugh Аз естествено спазих традицията и не влезнах трезвен, както винаги на стадиона ( навик от мачовете :Wink: ), но това не ми попречи да се изкефа тотално.Даже продаваха и бира на самия стадион...........само проблема с тоалетните, няма такава мизерия.........докато отида и се върна пак ми се пикаеше вече.Та за самия концерт..........излезнаха си навреме пичовете и направиха наистина хубаво шоу, макар че на мен подбора на самите песни не ми допадна на 100 % ,но вкус!Няма да ви казвам как ми настръхна козината като изпълниха Nothing else matters.........направо целия стадион се взриви.......ебаси яките чувства нахлуха в мен Smile И естествено не се сдържах да драсна sms на приятелката си Kissing
Абе пожелавам на всеки любимите му групи да изнесат концерт в БГ , за да се изкефи като мен Smile
Върнете се в началото Go down
https://crazybastards.bulgarianforum.net
HeagekBaTeH
King of the world
King of the world
HeagekBaTeH


Брой мнения : 417
Age : 39
Registration date : 15.11.2007

Дискусии музика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии музика   Дискусии музика - Page 2 EmptyСря Юли 30, 2008 8:03 pm

Аааа стига бе и ти ли ще ме дразниш. Който е ходил на този концерт се е изкефил адски много. А като си прадставя, че и аз имах възможността да съм там. Един приятел, който е късал билетчета е имал нужда от още един човек и не ми е звъннал. Направо полудях Crazy
Върнете се в началото Go down
Almighty
Admin
Admin
Almighty


Брой мнения : 886
Age : 39
Registration date : 12.11.2007

Дискусии музика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии музика   Дискусии музика - Page 2 EmptyВто Сеп 09, 2008 1:49 pm

Snoooooooop Doooooooooooogg Smile
В София на 18.09. идва едно от светилата в рап музиката.Не мисля, че има нужда от представяне :Wink: Да си призная аз лично не съм голям фен на албумите на Snoop, но в колаборациите му в албумите на Dre, с "Доктора" и други известни артисти през 90те години , виж направо съм влюбен.Страшно ритмична и готина музика, която за съжаление вече няма Sad .............други времена бяха просто!
Та както и да е де Smile На 18ти аз ще съм на концерта и съм сигурен, че ще избухнем мощно, въпреки, че не ми се вярва да напълним Зимния.На всеки, който тази музика му е в кръвта не трябва да пропуска шоуто Smile


Последната промяна е направена от Almighty на Нед Сеп 14, 2008 1:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://crazybastards.bulgarianforum.net
HeagekBaTeH
King of the world
King of the world
HeagekBaTeH


Брой мнения : 417
Age : 39
Registration date : 15.11.2007

Дискусии музика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии музика   Дискусии музика - Page 2 EmptyСря Сеп 10, 2008 3:39 pm

Абе чудех се дали и аз да се пусна, ама разбрах че ще пее предимно песни от последния си албум, а той много много не ми допада. Е ако изкара някой стар парцал като Still dre няма да е зле Rock Hippy afro
Върнете се в началото Go down
Almighty
Admin
Admin
Almighty


Брой мнения : 886
Age : 39
Registration date : 12.11.2007

Дискусии музика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии музика   Дискусии музика - Page 2 EmptyНед Сеп 14, 2008 1:07 pm

Абе предполагам, че ще изпълни няколко парчета от нови си албум "Ego Trippin', но мисля че по-голяма част от песните ще се стари хитове.Все пак на Snoop му е ясно, че публиката ще е там за да чуе неговите Класики...........в крайна сметка ще отида и после ще ви кажа :Wink:
Върнете се в началото Go down
https://crazybastards.bulgarianforum.net
Sponsored content





Дискусии музика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии музика   Дискусии музика - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Дискусии музика
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Funky House :: Your first category :: Музика-
Идете на: